Beemail to brak opłat wdrożeniowych, brak stałych miesięcznych kosztów i nielimitowane wysyłki. Zróżnicowane plany cenowe dostosowane są do sposobów wykorzystania Beemaila. Niezależnie od tego który plan wybierzesz możesz mieć pewność, że to najniższa 

cena za mailing

na rynku.
1. Enterprise
Duże bazy adresowe i pełna opieka. Nielimitowane wysyłki oznaczają możliwość realizowania częstych kampanii mailingowych bez obawy o koszty. Plan uwzględnia także pełne wsparcie Konsultantów i Programistów na każdym etapie prowadzonych działań.
  • Nielimitowane wysyłki
  • Pełna opieka Konsultantów
Enterprise
2. Pay as you go
Brak regularnych opłat to najlepsze rozwiązanie dla tych, którzy liczą każdą złotówkę. Płacąc wyłącznie za wysłane maile możesz obniżyć swoje wydatki wtedy, gdy masz zamiar realizować mniej wysyłek. Jeśli nic nie wysyłasz to z Beemaila korzystasz za darmo!
  • Brak stałych opłat
  • Dostęp do wszystkich funkcjonalności
Pay as you go
3. Forever free
Jeśli regularnie wysyłasz swoje newslettery i mailingi ten plan jest dla Ciebie! Bez obawy o koszty możesz wysyłać tak dużo wiadomości jak tylko potrzebujesz. Otrzymujesz dostęp do wszystkich funkcji Beemaila i możesz w prosty sposób kontrolować swoje wydatki.
  • Nielimitowane wysyłki
  • Dostęp do wszystkich funkcjonalności
Forever free
Jeśli masz wątpliwości który plan cenowy najlepiej wybrać skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci wybrać ofertę najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb. Sprawdź też o ile obniżysz swoje koszty, jeśli już dziś zaczniesz korzystać z Beemaila!
Z powodzeniem używane przez:
Gadu-Gadu
Bankier.pl
Empik.com
Media Markt
ING
Projekt i wykonanie: